ماشین آلات بسته بندی و پر کن

تماس بگیرید

09128730591

دستگاه پرکن کرم

مرکز فروش دستگاه پرکن کرم تیوپی

مرکز فروش دستگاه پرکن کرم تیوپی دارای انواع ماشین آلات پرکن می باشد. دستگاه پرکن تیوپی از جمله دستگاه های کاربردی در صنایع تولید لوازم آرایشی و بهداشتی است.

فروش دستگاه پرکن کرم تیوپی

کرم ها به صورت های مختلفی در بازار عرضه می شوند. می توانند به صورت قوطی در اشکال مختلف و یا به صورت تیوپی برای خریدار تولید گردند.
دستگاه هایی که اقدام به پر کردن کرم ها می نمایند با توجه به نوع بسته بندی طراحی می شوند. دستگاه پرکن تیوپی برای پر کردن بهداشتی و استاندارد کرم ها تولید شده است.

دستگاه تیوپ پرکن

تولید دستگاه پرکن کرم

با تولید دستگاه های پرکن تیوپی در دو مدل اتومات و نیمه اتومات، مشتریان بسیاری از این بسته بندی استقبال کرده اند. زیرا تیوپ ها محتویات خود را به خوبی نگه داری می کنند و به میزان مشخص از بسته بندی خارج می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه پرکن کرم

ویژگی های دستگاه پرکن کرم تیوپی

از مهم ترین قابلیت های این دستگاه تزریق مواد در تیوپ به میزان مشخص و ته بندی دقیق آن با توجه به جنس تیوپ می باشد.
به طور مثال ته بندی تیوپ های آلومینیومی به صورت تا کردن و ته بندی تیوپ های پلاستیکی با گرم کردن می باشد. بنابراین با توجه به محصول جنس تیوپ مشخص شده و تزریق و ته بندی انجام می شود.

بسته بندی تیوپ

مرکز فروش انواع دستگاه های پرکن

این مجموعه به عنوان یکی از بهترین عرضه کنندگان ماشین آلات پرکن در کشور توانسته میزان بالایی از اعتماد و رضایت مشتریان را جلب نماید. تولید مرغوب ترین دستگاه های پرکن و عرضه آن به بازار با قیمت های بسیار مناسب از اصلی ترین فاکتور های این مجموعه می باشد.

پرکن تیوپ

خریداران دستگاه های پرکن با توجه به سفارش مد نظر خود می توانند دستگاه مورد نظر خود را سفارش دهند.
کافیست با تماس با شماره های زیر اقدام به ثبت خرید خود نمایید.