ماشین آلات بسته بندی و پر کن

تماس بگیرید

09128730591

دستگاه های پرکن اسپری

مرجع فروش دستگاه های پرکن اسپری

به مرجع فروش دستگاه های پرکن اسپری خوش آمدی. دراین سایت می توانید انواع دستگاه های پرکن با تجهیزات پیشرفته و امکانات بسیار خوب را خریداری کنید.

تولید دستگاه های پرکن اسپری

در تولید دستگاه های پرکن اسپری در این مجموعه ابزار و تجهیزات پیشرفته و به روزی استفاده شده تا دستگاهی مطابق با متد روز دنیا و با بهترین عملکرد تولید شود.
دستگاه های پرکن اسپری از جمله ماشین آلاتی هستند که که امروزه بسیار پر فروش می باشند. بسته بندی های اسپری برای مایعات بسیار به صرفه تر می باشد و هدر رفت مایع را بسیار کاهش می دهد.

دستگاه اسپری پرکن تمام اتومات

قابلیت های دستگاه اسپری پرکن

این دستگاه قادر است اسپری های از حجم 50 میلی لیتر تا 500 میلی لیتر را پر نماید.
دستگاه کارکردی کاملا پنوماتیک دارد. و قطعات به کار رفته در آن از جنس استیل ضد زنگ می باشند.
هر سه نازل پرکن، پرچ کن و گاز زن به صورت خطی بر روی یک شاسی فیکس شده اند.

بهترین دستگاه پرکن اسپری

خرید خط تولید اسپری

برای تولید اسپری ها نیاز به این می باشدکه قوطی های اسپری تهیه شود. همچنین مخازن نگه داری گاز اسپری که گاز مخصوصی می باشد نیز نیاز است. کلیه تجهیزات مانند شلنگ ها و مخازن و همچنین قوطی های اسپری را می توانید از طریق این سایت سفارش دهید. علاوه بر آن دستگاه پرکن اسپری در مدل های نیمه اتومات و تمام اتومات نیز موجود می باشند.

دستگاه های پرکن اسپری

فروش انواع دستگاه های پرکن با قیمت ارزان

به دلیل اینکه دستگاه ها پس از ساخت در کارخانه بارگیری می شوند و برای خریدار ارسال می گردند، قیمت دستگاه ها بدون احتساب واسطه ها تعیین شده است. خریداران می توانند با سفارش دستگاه طبق نیاز خود با تعداد نازل های متفاوت و جنس های مختلف با این مجموعه همکاری نمایند.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن های زیر اقدام نمایید.