ماشین آلات بسته بندی و پر کن

تماس بگیرید

09128730591

دستگاه پرکن پماد

فروش دستگاه پرکن و دوخت و پرس تیوپ پماد

فروش دستگاه پرکن پماد، دوخت و پرس تیوپ پماد در این سایت بسیار پر رونق می باشد. تیوپ های پماد، خمیر دندان، کرم های آرایشی و غیره را می توان از طریق این دستگاه پر نمود.

امروزه تولید مواد مختلف در تمامی صنایع نیازمند نگه داری صحیح با استفاده از ظروف و بسته بندی های استاندارد می باشد. اکثر مشتریان و خریداران به اولین نکته ای که توجه می کنند نوع بسته بندی آن می باشد. بسته بندی های مایعات به ویژه مواد غذایی از اهمیت بسیاری برخوردار است.

پرکن تیوپ

  • توجه به نوع ظرف
  • جنس ظرف
  • پلمپ محکم و دقیق
  • پر شدن استاندارد
  • گرماژ دقیق
  • ارتفاع مایع در ظرف

این نکات گزینه هایی است که مدنظر خریدار قرار می گیرد.

استفاده از دستگاه پرکن

دستگاه های پرکن انواع مختلفی دارند. مواد تولید شده می توانند در ظروف متعددی ارائه شوند. یکی از انواع بسته بندی هایی که بسیار مورد توجه قرار گرفته است بسته بندی تیوپی با استفاده از دستگاه پرکن تیوپ می باشد.

دستگاه پرکن تیوپی مواد غلیظ

معرفی دستگاه پرکن پماد و کرم های آرایشی

دستگاه پرکن پماد از انواع دستگاه های پکن تیوپی است که به صورت تمام اتومات و یا نیمه اتومات تولید می شود.
علاوه بر پماد مایعات غلیظ دیگر مانند کرم ها و کرم پودر، ضد آفتاب و لوسیون ها، برخی شامپو ها و کرم های بهداشتی و دارویی نیز با استفاده از این دستگاه پر می شوند.

دستگاه پرکن پماد

خرید دستگاه پرکن پماد

قیمت خرید دستگاه پرکن پماد در این سایت با توجه به تجهیزات و قطعات پیشرفته ای که در ساخت آن بکار رفته است بسیار مناسب و به صرفه می باشد.

خریداران دستگاه پرکن پماد می توانند با کیفیت ترین ماشین آلات را با پرداخت هزینه بسیار کمی از آن خود کنند.
سفارش از طریق تماس با شماره های موجود در خبر امکان پذیر می باشد. لذا خریداران برای ثبت سفارشات خود می توانند با شماره های زیر تماس بگیرند.