ماشین آلات بسته بندی و پر کن

تماس بگیرید

09128730591

دستگاه پرکن عسل دستی

خرید دستگاه پرکن عسل دستی

خرید دستگاه پرکن عسل دستی ، نیمه اتومات و تمام اتومات در این سایت با استقبال مشتریان مواجه شده است. لذا برای این منظور قیمت دستگاه ها با تخفیف مناسبی همراه می باشد.

تولید عسل و بسته بندی آن

عسل به عنوان یک ماده با خواص فراوان یاد می شود. این ماده از طریق زنبور عسل تولید شده و برای بسیاری از بیماری ها و مشکلات بدن مفید و موثر می باشد. تولید کنندگان عسل های طبیعی این محصول را به صورت بطری و شیشه در بازار عرضه می کنند.
پرکن های عسل در ابعداد و اندازه های مختلفی تولید می شوند. با توجه به حجم تولیدات و میزان ظرفیت تولید در روز دستگاه ها با کارایی بالا و یا در حد تولید خانگی تولید شده اند.

دستگاه پرکن عسل دستی

دستگاه پرکن و انواع آن

دستگاه های پرکن از انواع مختلفی تشکیل می شوند. برخی به صورت خطی و برخی به صورت روتاری تولید می شوند. دستگاه های پرکن عسل تمام اوتمات، نیمه اتومات و دستی هستند. معمولا دستگاه های پرکن دستی برای تولید در انداره های خانگی و کم حجم مناسب اند. دستگاه های نیمه اتومات و تمام اتومات نیز در کارخانجات مورد استفاده قرار میگیرند.

دستگاه پرکن عسل دستی چیست؟

این دستگاه به منظور راه اندازی تولیدات خانگی و کسب و کار های کوچک گزینه بسیار مناسبی است لذا معمولا تولید کنندگان نوپا از خریداران اصلی آن می باشند. دستگاه های پرکن دستی به اپراتور جهت فشردن پدال دستگاه و ظرف گذاری در زیر نازل نیازمند می باشند.

دستگاه سیلندر پیستون

مواد غلیظ مانند عسل، رب، سس، کشک، خامه و شکلات صبحانه با استفاده از دستگاه های پرکن با مکانیزم سیلندر پیستون در ظروف بطری و یا لیوانی پر می شوند. البته عسل را با بسته بندی تیوپی نیز به بازار عرضه نموده اند.

خرید دستگاه پرکن عسل دستی با قیمت مناسب انجام می شود. خریداران می توانند با مراجعه به این سایت و تماس با شماره های زیر این دستگاه را سفارش دهند.